Kariéra

Pro oddělení molekulární biologie a imunogenetiky zdravotního laboranta/ku pro práci v genetické laboratoři.

Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 Sb. a vyhl. 55/2011 (registrace).

Nástup dle dohody.

Pracoviště bez pohotovostních služeb, pracovní doba 7,30-16,00hod., zajímavá a samostatná práce v příjemném a mladém kolektivu. Možnost zapojení do grantové činnosti.

Platové zařazení podle předpisů pro PO, zvýšený osobní příplatek. Sociální výhody, možnost stravování, penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Pracoviště v centru města.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na shora uvedenou adresu, případně e-mailem na adresu stiburkova(@)revma.cz. resp. personalni(@)revma.cz. Nebo telefon 224912934 personální oddělení.Pro Centrum léčebné rehabilitace perspektivního lékaře/lékařku.

Kvalifikační požadavky: VŠ příslušného  směru, atestace Rehabilitační a fyzikální medicína, resp. alespoň po absolvovaném kmeni, velkou výhodou. Možno i na menší úvazek.

Nabízíme: práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení, možnost odborného a vědeckého rozvoje.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Platové zařazení podle předpisů pro PO. Sociální výhody, možnost stravování, penzijní připojištění a příspěvek na dovolenou. Pracoviště v centru města.

Výběrové řízení proběhne formou osobního pohovoru. Přihlášky se strukturovaným životopisem a přehledem praxe zasílejte po uveřejnění inzerátu e-mailem na adresu: personalni(@)revma.cz.Pro recepci a kartotéku administrativní pracovnici/pracovníka.

Kvalifikační požadavky: ÚSO. Další předpoklady – komunikativní typ, odolný vůči stresu. Zkušenost s prací ve zdravotnickém provozu velkou výhodou.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pracoviště bez pohotovostních služeb, krátké a dlouhé směny, krátký a dlouhý týden. (7-13, 7-18 hod.). Platové zařazení podle předpisů pro PO. Sociální výhody, možnost stravování, penzijní připojištění. Pracoviště v centru města.

Bližší informace poskytne staniční sestra pí Vránová (vranova(@)revma.cz), telefon 234 075 304 v době od 10-12 hod.. Přihlášky se strukturovaným životopisem a přehledem praxe zasílejte na shora  uvedenou e-mailovou adresu.Všeobecnou sestru pro lůžkové oddělení.

Kvalifikační předpoklady: odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná sestra.

Jiné požadavky: požadujeme osobnostní a profesionální předpoklady pro samostatnou práci i práci v týmu, uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme: Nabízíme zajímavou práci v moderním špičkovém zdravotnickém ústavu s celorepublikovou působností. Plnou realizaci v oboru. Možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání. Platové zařazení podle předpisů pro příspěvkové organizace. Pracoviště v centru města. Závodní stravování a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, zdarma kurzy angl. jazyka apod.)

Poznámka: Pracovní režim dvousměnný (bez noční práce) včetně sobot, nedělí a svátků. Nástup možný po dohodě. Osobní jednání podmínkou.

Kontakt: e-mail: karpiskova(@)revma.cz, tel.: 733 125 241